Архив

Категории

Архив 2014
Май (2)


Відбувся круглий стіл

Сообщение Tandy » 11 фев 2009, 14:44

     6 лютого в Орхуському інформаційному центрі Держуправління ОНПС в Запорізькій області за ініціативи Запорізького товариства захисту тварин «Друг людини» відбувся круглий стіл присвячений проблемі збільшення кількості безпритульних тварин в м. Запоріжжя та інших населених пунктах області. Окрім представників профільних громадських організацій, учасниками круглого столу стали прості мешканці м. Запоріжжя, які занепокоєні складною ситуацією щодо поводження з тваринами та які висловили бажання приєднатись до загального руху екологічних активістів.
    Після обговорення конкретних прикладів жорстокого поводження з тваринами та політики органів місцевого самоврядування щодо регулювання чисельності бездомних тварин на вулицях м. Запоріжжя, було вирішено, що політика регулювання чисельності за допомогою відстрілів не приносить бажаних результатів, так як тимчасове зменшення кількості тварин на невеликій території активізує розмноження тих, що залишились та міграцію більш слабких особин з сусідніх районів. Відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» регуляція чисельності має проводитись гуманними методами шляхом біостерилізації та створення відповідних притулків для тимчасового утримання тварин.
    Учасниками круглого столу було вирішено розпочати в м. Запоріжжя масову інформаційну кампанію стосовно зазначеної проблеми, яка буде включати різноманітні публічні заходи, публікації у ЗМІ, виступи на телебачення та радіо. Крім того, представники товариства запропонували всім скористатись можливістю відвідати базу бездомних тварин на сайті www.animals.zp.ua, які на даний час знаходяться в тимчасових приватних притулках та шукають господарів.

Пропонуємо всім хто бажає допомогти у впровадженні інформаційної кампанії, відвідати цю тему та внести пропозиції :) 

http://animals.zp.ua/forum/http://anima ... ic.php?t=7
Последний раз редактировалось Tandy 11 фев 2009, 14:52, всего редактировалось 1 раз.
Wild animals belong in the wild
Прочитать полные новости: Здесь
Ссылка на тему: Відбувся круглий стіл
Комментарии: 0
Аватара пользователя
Tandy
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: 17 дек 2008, 23:33
Откуда: ZP

TOP.zp.ua
cron