Архив

Категории

Архив 2014
Май (2)


В программе "от пацанки до панянки" (1+1) заставляли освеживать кроликов

Сообщение Tandy » 11 ноя 2010, 17:54

Їх нудило, вони закривали очі руками, плакали та вибігали з кухні. Завдання від викладача Ольги Дутчак полягало у роботі з тільки що вбитими, ще теплими кролями.
Видовище підвішених на мотузці кролячих тушок на літній кухні викликало істерику у Вікторії Козій та Юлії Балаєвої. „Вся моя родина – буддисти, - говорить Віка. – Для мене знищення тварин взагалі є неприйнятним. І як можна доторкнутися до м’яса тільки що вбитого кроля, я взагалі не уявляю”. Увесь урок дівчина проходила із закритим обличчям та ледве стримувала сльози.

Дитяча травма пригадалася Юлії Балаєвій. Коли дівчина була маленькою, її сім’я розводила кролів, та Юля уподобала собі серед них улюбленця. Як же вона була засмучена, коли батьки зарізали його та подали доньці на вечерю. З тих пір Балаєва не може взагалі вживати кролятину, а на проекті відмовилася від будь-якого м’яса.

Тим не менше, знайшлися серед пацанок сміливі учениці, які взяли виконання брудної роботи на себе. Ксенія Вересковська відрубала підвішеним кролям голови та спокійно почала витирати кров на підлозі. Тим часом Вікторія Зубрейчук та Маріанна Коробань звільнили тушки тварин від мотузок і зайнялися їх розділенням на шматки. Допомагала їм в цьому Олена Семенко. Саме ці дівчата й виконали усі задачі, поставлені викладачем кулінарії, захистивши інших від неприємних вражень.

„Найбридкіше – це запах, - зізнається Вікторія Зубрейчук. – Вся ця тепла кров та звуки, коли ти рубаєш м’ясо топірцем. Саме це нервувало мене найбільше. В цілому ж, мій тато мисливець, тому тушки мертвих тварин – для мене не нове видовище. Та й кріль для мене це більше домашня тварина, аніж свійська. От якби нас примусили поганятися за свинею та вбити її, це була б справжня пригода. І фізкультура, і дух конкуренції”.

Після уроку відійшла від шоку і Ксенія Вересковська: „Це друга подібна історія у моєму житті. Колись ми гуляли з друзями у лісі, і там на нас напав борсук. Відбиваючись від нього, ми порубали тварину лопатою, а потім ховали. Тому й тут у мене вранці було враження, що зараз доведеться влаштувати цим кролям похорон”.

Коли іспит на витривалість закінчився, а м’ясо кролів відправилося у холодильник, кожна з дівчат залишилася на самоті. Аби прийти до норми, пацанкам знадобилася деяка кількість часу. Проте отримане уміння вони напевне зможуть застосувати у майбутньому.

http://pani.1plus1.ua/news/pacanki-pozn ... lyami.html

Из рассылки
Wild animals belong in the wild
Прочитать полные новости: Здесь
Ссылка на тему: В программе "от пацанки до панянки" (1+1) заставляли освеживать кроликов
Комментарии: 0
Аватара пользователя
Tandy
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: 17 дек 2008, 23:33
Откуда: ZP

TOP.zp.ua
cron