Архив

Категории

Архив 2014
Май (2)


Проект "Україна-2012": тиждень другий

Сообщение Tandy » 23 май 2012, 14:27

Наразі три мобільні клініки FOUR PAWS задіяні у Києві та Львові, де наші бригади проводять кастрацію вуличних собак. Вже сотні кастрованих тварин знову повернулися до звичних місць проживання. Четверта мобільна клініка скоро розпочне роботу у Києві, а ще дві очікують на старт програми кастрації у Донецьку та Запоріжжі.

Підготовка у Гостомельському притулку для бездомних тварин

Протягом минулих тижнів команда FOUR PAWS допомагала нашій партнерській організації КТЗТ (Київське товариство захисту тварин) встановлювати опалювальну та водопровідну системи у Гостомельському притулку для бездомних тварин. Нам допомагало багато волонтерів, котрі зробили дійсно значний внесок у підготовку притулку до проведення у ньому кастрацій. Притулок надає нам приміщення для проведення операцій і для утримання щойно кастрованих тварин. Наразі у притулку проживають 700 собак та 100 кішок, що чекають на нову сім’ю. Команда ветеринарів FOUR PAWS під керівництвом пана Аміра Халіла вже каструвала тут декілька десятків собак, котрі вже повернулися до звичних місць проживання.

Організація FOUR PAWS подбала про кішок зневіреної пенсіонерки

Декілька днів тому до нас звернулася бориспільска пенсіонерка Раїса Слазунова, що вже втратила надію на допомогу. У своєму маленькому будинку пані Раїса утримує 60 кішок і шість собак, яких вона врятувала від неминучої смерті. Пані Раїса – жінка з великим серцем, яка присвятила своє життя тваринам. Деякі із її підопічних терміново потребували ветеринарної допомоги, але кошти на лікування у рази перевищували фінансові можливості пенсіонерки. Тому вона звернулася по допомогу до FOUR PAWS. Одна з наших мобільних клінік негайно виїхала до пані Раїси. У маленькому садочку біля її будинку ми кастрували і пролікували більше ніж 20 кішок і трьох собак, а також зробили їм усі необхідні щеплення. Нас помітили сусіди пані, які також принесли своїх кішок на кастрацію. Усі тварини почувають себе добре. Пані Слазунова подякувала нам за допомогу у зворушливому листі. Ми дуже раді, що змогли допомогти тваринам і їх власникам!

Чудові відгуки від українського населення

До нашого київського офісу щодня надходять численні телефонні дзвінки від жителів України, які дякують нам за нашу роботу і пропонують свою допомогу.

http://www.four-paws.org.ua/ukraine/ua/ ... eek-two-2/
Вложения
SetWidth540-update_2_-paragraph_1_web.jpg
Прочитать полные новости: Здесь
Ссылка на тему: Проект "Україна-2012": тиждень другий
Комментарии: 0
Аватара пользователя
Tandy
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: 17 дек 2008, 23:33
Откуда: ZP

TOP.zp.ua
cron