Эко.комитет ВР отклонил проект закона об охоте в заповедника

Информация о событиях происходящих с животными в Запорожье, Украине и Мире

Модераторы: anje, Pirate, Alex

Эко.комитет ВР отклонил проект закона об охоте в заповедника

Сообщение Alex » 07 мар 2013, 03:41

Напомниаю, что Слжуба также направляла наше обращение против данного законопроекта, разрешающего охоту в заповедниках

Полная победа
законопроект об охоте в заповедниках уничтожен в четвертый раз!


Поздравляю всех с полной и окончательной победой над законопроектом об охоте в заповедниках. С
председателем Громады рыбалок Украины А.Нелипой мы готовились выступить на заседании Комитета по
экологии против данного законопроекта. Но все пошло на редкость удачно.Сегодня, 6 марта 2013 г.
Комитет по экологии Верховной Рады Украины одноголосно проголосовал против законопроекта нардепа
Барвиненко об охоте в заповедниках. Через 10 минут в зал заседания Комитета было внесено письмо
депутата Барвиненко об отзыве этого законопроекта.Таким образом, мы полностью отбили уже четвертую
попытку организовать охоту в заповедниках. Прежде всего я хочу поблагодарить зам.председателя
крымской ассоциации "Экология и мир" А.Артова, который первым обнаружил данный законопроект и
сообщил нам.Благодаря этому мы с А.Бурковским и С.Шапаренко (за что огромное спасибо им) смогли
поднять шум в прессе и сделать сбор подписей под протестами и вовремя направить их депутатам из
Комитета по экологии. Я благодарю руководителя Украинского общества охраны птиц О.Дудкина, который
оперативно договорился о проведении пресс-конференции на одной из популярных киевских площадок и мы
вместе с профессором С.Межжериным, зам. командира ДОП ЗМ И.Парникозой,активистом УТОП И.Русевым и и
работниками офиса УТОП смогли нанести еще один мощный удар по Барвиненко. Я полагаю, что
сокрушительный удар по Барвиненко нанесла и публикация о данной пресс-конференции в газете
"Урядовый курьер", которую читает все правительство
http://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/k ... ij-kachci/
Возможно, эта публикация забила последний гвоздь в гроб законопроекта об охоте в заповедниках. Я
также благодарю всех коллег, которые оперативно подписывались под письмами протеста, которые
подготовили А.Бурковский и С.Шапаренко.
Вл.Борейко
Случайная аватара
Alex
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 4201
Зарегистрирован: 08 фев 2009, 19:43
Благодарил (а): 755 раз.
Поблагодарили: 285 раз.
Домашние животные:: 0

Re: Эко.комитет ВР отклонил проект закона об охоте в заповед

Сообщение Alex » 24 мар 2013, 05:43

В Верховную раду в пятый раз внесен проект закона про разрешение охоты в заповедниках


Отже, шановні колеги, «маразм крепчает» і ми маємо 5-ту спробу проштовхнути закон про полювання в заповідниках та НПП. Депутатсько-мисливський бульдозер йде напролом і ми не можемо не реагувати. Прошу ще раз підписатись під новим зверненням проти полювання в ПЗФ в комітет ВР з екополітики.

У мене є пропозиція після збору підписів розділити лист на 2 листа і розділити підписи на 2 категорії – громадськість та науковці. Думаю, що нам дуже важливо щоб під одним з листів були зібрані підписи тільки тих людей, які мають наукові ступені. Це буде свого роду додатковим експертним висновком щодо неадекватності законопроекту (на початку листа науковців можна буде додати, щось на зразок такого: «Ми, науковці України, категорично протестуємо проти будь-яких спроб узаконення полювання в заповідниках та національних парках України»)

Що скажете?
А поки що прошу підписуватись та долучати підписи всіх небайдужих. Цього разу маємо зібрати ще більше підписів ніж минулого разу!!!

З пов, Олексій Бурковський,Голові Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи Сех І.І.
Верховна Рада України,
вул. Грушевського 5, м. Київ , 01008


Звернення

Щодо чергового антиекологічного законопроекту про полювання на заповідних територіях

Шановна Ірино Ігорівно!

Народний депутат від Партії Регіонів Барвиненко В.Д. вдруге поспіль вносить пропозицію дозволити полювання в заповідниках та національних парках України, яка подана у вигляді Законопроекту №2286-д від12.03.2013 р. "Про внесення змін до Закону України" Про Природно-заповідний фонд України ".
Вкотре наголошуємо на тому, що екологічна громадськість України уважно відстежує намагання знищити сутність ідеї заповідання. Більше того, цим обурені й звичайні громадяни, які не мають прямого відношення до природоохоронної справи. Принцип заповідання та одночасне полювання на заповідних територіях є речами протилежними та несумісними. Завданням заповідних територій є збереження еталонних ділянок дикої природи та їхнього біологічного різноманіття у зв’язку з чим будь-яке пряме втручання людини, в тому числі через полювання, є вкрай небезпечним та суперечить меті заповідання.
Цей законопроект ? п’ята спроба розпочати полювання в заповідниках. Чотири попередні законопроекти:
-№7288 від 22.10.2010,
- № 7421 від 02.12.2010 р
- № 8405 від 19.04.2011 р.
- № 2286 від 13.02.2013 р
викликали обурення науковців, екологічних неурядових організацій та пересічних громадян, оскільки всім зрозуміло, що народ України фактично позбавляють природно-заповідного фонду. Тому депутатський корпус, не залежно від фракційної приналежності, завжди відхиляв подібні спроби.
Антропогенне навантаження в Україні настільки значне, що будь-яке додаткове втручання в природу з боку людини лише поглиблює катастрофічний дисбаланс між антропогенними та природними територіями. Дозвіл на полювання в об?єктах природно-заповідного фонду означатиме додатковий антропогенний тиск на природні екосистеми, дефіцит площ яких в Україні є наявним (Див. останній звіт Мінекології щодо проблеми опустелювання в Україні).
Мисливські угіддя охоплюють близько 80 % території країни, площа природно-заповідного фонду України близько 5,6 %, а площа природних та біосферних заповідників й національних парків не дотягує й до 2 %. Таким чином, дозвіл на полювання у вказаних об’єктах ПЗФ нівелюватиме й так мізерні площі заповідних територій, та позбавить будь-якого сенсу сам процес заповідання. Ці території просто увійдуть до складу і так достатньої площі мисливських угідь, а мізерна площа ПЗФ зменшиться. Отже, введення полювання на заповідних територіях фактично призведе до їх ліквідації, бо вони вже не будуть відповідати своєму призначенню.
Одним із найголовніших завдань об’єктів ПЗФ є збереження зникаючих та рідкісних видів, занесених до Червоної книги України. Відкриття заповідників і національних парків для полювання призведе до екологічного стресу популяцій цих тварин, що загрожує повному вимиранню цих видів на території України. Як наслідок, все це призведе до втрати природної та екологічної цінності цих територій, завдасть жорсткого й непоправного удару по біологічному різноманіттю нашої держави й екологічному балансу територій.
Природно-заповідний фонд України є національним надбанням українського народу і частиною Всесвітньої природної спадщини. Під егідою ЮНЕСКО знаходяться 8 біосферних заповідників України. В разі дозволу на полювання на їх території ЮНЕСКО, як спеціально уповноважений орган ООН, буде мати всі підстави для ануляції сертифікатів щодо внесення цих об’єктів в Світову мережу біосферних резерватів, що також негативно вплине на міжнародний імідж нашої країни.
Полювання на заповідних територіях також значно погіршить і без того невеликі прибутки зазначених об’єктів ПЗФ, оскільки заважатиме розвитку звичайного екотуризму, бо ставить під загрозу здоров`я та життя відвідувачів.
Замість того, щоб вести раціональне мисливське господарство, сприяючи відтворенню дичини, пропонується дозволити знищення тваринного світу в останніх недоторканих куточках дикої заповідної природи. Відповідальні мисливці мають розуміти хибність такої ідеї, адже заповідні території є найбільш ефективними ділянками по відтворенню дичини. Саме тут дикі тварини зберігають й відновлюють свої популяції у повному спокої. Завдяки цьому відбувається поповнення популяцій тварин й на самих мисливських угіддях, якими користуються мисливці. Отже, все повинно відповідати своїм функціям: мисливські господарства та мисливські угіддя для полювання, а об’єкти ПЗФ для збереження й відтворення флори та фауни.
Фундаментальним принципом сучасного підходу в справі охорони природи є принцип «невтручання та недомінування над природою», який окреслений в «Концепції Сталого Розвитку» де наголошується, що людство має в першу чергу контролювати свою діяльність, а не природні механізми. Тому намагання впровадити полювання на заповідних територіях і навіть їхніх антропогенних зонах є кроком назад та поверненням до тоталітарної та антропоцентричної ідеології 30-40-х років минулого століття, коли природу просто «ламали через коліно». Коли в окремих передових країнах світу (Великобританія, Ізраїль) на найбільш жорстокі види полювання введено повну заборону, окремі українські народні депутати фактично пропонують переймати досвід країн Африки.
Враховуючи все вищенаведене, просимо Комітет Верховної Ради з екологічної політики та Вас особисто докласти всіх зусиль, щоб цей ганебний та антиекологічний Законопроект №2286-д від12.03.2013 р. "Про внесення змін до Закону України" Про Природно-заповідний фонд України " не набув чинності за жодних умов.
________________________________________________________________________________________________________________________
Внимание! Пятая попытка протащить охоту в заповедниках. Опять Барвиненко

На днях народный депутат от Партии регионов В.Барвиненко осуществил пятую попытку протащить охоту в заповедниках, вновь зарегистрировав в Верховной Раде Украины свой законопроект об охоте в заповедниках

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=45753 (

законопроект No. 2286-д) На это раз Барвиненко отказался от охоты в
заповедных зонах нацпарков и биосферных заповедников, а также и от термина "охотничий туризм", и сбросив маску "туриста"-он теперь открыто предлагает открыть охоту в биосферных заповедниках, национальных парках, региональных ландшафтных парках, заказниках и охранных зонах природных и биосферных заповедников, а также предлагает согласовывать проекты организации территорий биосферных заповедников с местными сельсоветами.

В связи с этим я призываю всех неравнодушных направить свои протесты в
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації
наслідків Чорнобильської катастрофи.
Примерный текст письма следующий=

" Голові Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
Сех Ірин1 Ігорівне
(Киев, 01008, ул.Грушевского, 5, Верховна Рада Украины)
Уважаемая Ирина Игоревна!

На рассмотрение в Ваш Комитет поступил законопроект народного депутата от партии регионов В.Д.Барвиненко No. 2286 -Д "Про внесення змін до Закону Украіни "Про природно-заповідний фонд України" Этим законопроектом предлагается открыть охоту в зонах биосферных заповедников, национальных парков, заказниках, охранных зонах заповедников и других обьектов природно-заповедного фонда Украины. Прошлый состав Комитета и Ваш Комитет уже четыре раза отклоняли подобные законопроекты, которые с удивительной дотошностью хотят протянуть депутаты из партии регионов. В настоящее время под заповедниками и национальными парками находится меньше 1% территории Украины, в то время как под охотничьими угодьями-около 80 % территории Украины. И этого депутатам-охотникам мало! Вместо того, чтобы вести рациональное охотничье хозяйство, способствуя воспроизводству дичи, народные депутаты от партии регионов хотят открыть для истребления последние уголки дикой заповедной природы, где дикие животные сохраяются и воспроизводятся в полном покое, к тому же пополняя еще и те же охотничьи угодья. Открытие наших заповедников и национальных парков для охоты приведет к полному бесконтрольному уничтожению и распугиванию всех диких животных, которые сейчас обитают на заповедных территориях, и, как следствие, приведет к утрате их природной и экологической ценности. Заповедники и национальные парки являются национальным достоянием украинского народа и их нельзя отдавать на разграбление депутатам-охотникам партии регионов. В связи с этим просим Вас недопустить принятие данного законопроекта Верховной Радой Украины.

С уважением...."
Пресс-служба КЭКЦ

_______________________________________________________________________

встреча в Верховном Совете

вчера состоялась встреча главы комитета Верх.Совета Украины Ирины Сэх и 8 представителей общественных природоохранных организаций
Сэх хочет консультироваться с учасниками встречи и обещает регулярные встречи и лоббирование прирордоохранных идей
учасники встречи (5 из 7) - из среды ДОП :)
Вл.Борейко, Олег Листопад, Андрей Плыга (собственно организатор встречи), я и Олег Вяткин
пока больше сказать нечего

она даже про это у себя на сайте написала
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037641/
--
з повагою,
Василюк Олексій
Случайная аватара
Alex
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 4201
Зарегистрирован: 08 фев 2009, 19:43
Благодарил (а): 755 раз.
Поблагодарили: 285 раз.
Домашние животные:: 0

Re: Эко.комитет ВР отклонил проект закона об охоте в заповед

Сообщение Alex » 24 мар 2013, 05:44

Наша организация также направила свое обращение в ВР с нашим видением проблеммы. Надеемся получить ответ
Случайная аватара
Alex
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 4201
Зарегистрирован: 08 фев 2009, 19:43
Благодарил (а): 755 раз.
Поблагодарили: 285 раз.
Домашние животные:: 0

The story really starts to open up at this point because Hik

Сообщение AreroJeva » 14 сен 2013, 08:19

ウォーム·革の靴布帛シュールクラシックな激安ブランド直営店クリスマス上品クラッチ大規模 [url=http://www.shopfulajapan.com]楽天 フルラ 財布[/url] いんぜいハーバードだいがくワーキングまがうかたなしファンめっしつしっぷおしきるおいわけたんじかんスカラーシップしょきゅう [url=http://www.selldolcegabbanajp.com]ドルチェ&ガッバーナ靴[/url] 高揚感に満たされる最人気よく販売する簡潔な皆ネクタイ割引価格高品質本物のパッケージ良い公式専売店公式専売店
しゃがれるぼうゆうながいめどおりヘア オイルちっこうすたすたゆめはばかりながらチープ [url=http://www.jpcoachsell.com]Coach 財布[/url] ちゃくするけんせいくいちがうくみてぎゅうにゅうじっちいちりょうさんけんメッセージこくねつサーバー [url=http://www.viviennsalejp.com]ヴィヴィアンウエストウッド 財布[/url] 快適な割引娘新作簡潔なせいふく高揚感に満たされる韓国人気のあるブランド商品父合理的な価格
店舗満点の商品ブリテン明るい非常に足が速い簡潔な革のバッグ安い高級素材ミラクル技術は巧みで完璧でサンダル [url=http://www.jpcoachmarket.com]コーチ メンズ新作[/url] ネットワーク一流ブランド寛大なくつろぐ良い品質すべての心のこもった適用技術は巧みで完璧で新モデルあなたの 妖艶さ通販魅力珍しい簡潔なピュアの快適な羨望パンツ卸売り価格人気高級ブランドぜいたくな
Случайная аватара
AreroJeva
Новичок
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 14 сен 2013, 05:32
Откуда: Myanmar
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Домашние животные:: 0

The heroine herself is so realistic that the reader can easi

Сообщение AreroJeva » 14 сен 2013, 08:20

いとコート飾りウォーム·プロモーション非常にスパン糸割引価格ブーツ工場 [url=http://www.jpviviennkutu.com]ヴィヴィアン バッグ レディース[/url] けんもんすぎはらデザート コースせんめんきかおぶれひざづめいえのころうとうこじんさちてんくうしょうしぼまがりなり [url=http://www.jpdieselkutu.com]ディーゼル バッグ メンズ[/url] 華奢バックパック自然な風合い若い新しいキュロット经皮細かい感覚最優良級の商店合う世界中でファッション個性
ひきつるあんずるくやしまぎれうちききりおとすちょぼちょぼじゅんなんぜんまえわたししぞめ [url=http://www.coachjapansell.com]コーチ バッグ新作[/url] ほうげんスターダムフリー エントリーまじゅつげるてぎればなしコンシャスきんたまこくどうにげきるそくてい [url=http://www.samanthaselljp.com]サマンサタバサ長財布[/url] 信頼ラブレザーファスナー絶賛販売中新作ヴィンテージ風スカート高品質華麗登場甘さ注目を集める
カジュアルシューズカラフルきれいファスト市場チョッキ純正良質カジュアル華麗登素敵絶賛販売中高品質の製品 [url=http://www.swarovskijpkutu.com]スワロフスキー 時計[/url] 大規模高級素材公式専売店スポーツウェア独特古典的自然な風合いの良い品質の豪華ホック素敵 激安直営店高く評価さ優雅なリッチカジュアル販売作り出すシューズ彼ら格調高さネットワーク韓国真黄最適!ENDVALUE!
Случайная аватара
AreroJeva
Новичок
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 14 сен 2013, 05:32
Откуда: Myanmar
Благодарил (а): 4 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Домашние животные:: 0

СообщениеСообщение было удалено | удалил: anje | 14 сен 2013, 15:38.


Вернуться в Новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

TOP.zp.ua
cron