Страница 1 из 1

Положення про притулок для тварин

СообщениеДобавлено: 12 ноя 2010, 01:39
Tandy
Наказом Державного комітету ветеринарної медицини України "Про затвердження Положення про притулок для тварин" № 439 від 15.10.2010, затверджено Положення про притулок для тварин встановлює загальні вимоги та механізми проведення організації робіт з утримання домашніх тварин у притулках.

Так, притулки для тварин можуть створюватися органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, громадськими і благодійними організаціями та фізичними особами.

Притулки розташовують від житлових будинків та будівель іншого призначення на відстані не менше ніж 300 м. Територія притулку має бути огороджена.
Діяльність притулку повинна бути направлена на створення відповідних умов утримання безпритульних тварин, взаємодії із ЗМІ, громадськими організаціями з метою проведення просвітницької та виховної роботи з питань утримання та поводження з тваринами, забезпечення виконання заходів та місцевих програм з регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та пошуку тваринам нових власників.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 1 листопада 2010 р. за N 1016/18311 і набирає чинності з дня офіційного опублікування.

http://search.ligazakon.ua/search/law/m ... 13784.html

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... g=z1016-10