Відбулася прес-конференція, присвячена проблемним питанням у сфері захисту твари

Информация о событиях происходящих с животными в Запорожье, Украине и Мире

Модераторы: anje, Pirate, Alex

Відбулася прес-конференція, присвячена проблемним питанням у сфері захисту твари

Сообщение Tandy » 07 сен 2010, 15:05

27 серпня 2010 року у Мінприроди України відбулася прес-конференція, присвячена проблемним питанням у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
У заході взяли участь заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища України Михайло Томахін, директор Департаменту екосистем та біобезпеки Микола Мовчан, фахівці Мінприроди, Державної екологічної інспекції, представники громадськості, журналісти.
Відкриваючи прес-конференцію заступник Міністра М. Томахін зазначив, що останнім часом у засобах масової інформації періодично з'являються сюжети про факти жорстокого поводження з дикими тваринами, яких використовують для фотографування та інших видовищних заходів.
У зв’язку з цим Мінприроди в межах компетенції вживаються передбачені законодавством заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження, зокрема в частині виконання Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження".
Зокрема, територіальними органами Держекоінспекції упродовж I півріччя 2010 року проведено 949 перевірок, у тому числі 344 перевірки стосовно боротьби з незаконним використанням тваринного світу. До відповідальності притягнуто 785 осіб на загальну суму штрафів 81 тис. 326 грн., із яких стягнуто 71 тис. 856 грн.; до правоохоронних органів передано 12 матеріалів і вже порушено 3 кримінальні справи; загальна сума розрахованих збитків склала 687 тис. 423 грн., пред’явлено 30 претензій на суму збитків 174 тис. 935 грн., з яких стягнуто 9 претензій на суму 10 тис. 445 грн.; призупинено діяльність 5 суб'єктів господарювання.
Видано наказ Мінприроди від 20.08.10 № 349 щодо посилення контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
Мінприроди звернулося до МВС, Держкомветмедицини і голів облдержадміністрацій щодо посилення боротьби з порушеннями законодавства про захист тварин від жорстокого поводження.
Крім того, міністерством направлено листи зоопаркам України про необхідність дотримання законодавства України під час здійснення операцій торгівлі об’єктами тваринного світу, зокрема недопущення продажу диких тварин особам, що не мають передбачених законодавством дозвільних документів на утримання та поводження з тваринами, а також проханням тимчасово утримувати диких тварин, вилучених у порушників законодавства в галузі захисту тварин від жорстокого поводження, до прийняття відповідного судового рішення у встановленому законодавством порядку.
Учасники конференції відповіли на численні запитання журналістів.

http://www.menr.gov.ua/
Вложения
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Wild animals belong in the wild
Аватара пользователя
Tandy
"Служба защиты животных"
"Служба защиты животных"
 
Сообщения: 644
Зарегистрирован: 17 дек 2008, 23:33
Откуда: ZP
Благодарил (а): 139 раз.
Поблагодарили: 66 раз.

Вернуться в Новости

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

TOP.zp.ua
cron